تولدم بود!

سلام به همه

امیدوارم حالتون خوب باشه!! یه مقدار درگیر این فسقلی بردیا کوچولو بودیم!! یه کم مریض شده بود بر خلاف عادتش که زود مریض نمیشد ولی این ویروسه خیلی مثکه گردن کلفت بوده که انداختش!! هفته گذشته هم تولدم بود!!!41.gif

ممنون از همه اونهایی که اومدن یا زنگ زدن یا کادو خریدن!!!

وببخشید که دیر آپ کردم علتش رو فکر کنم بالا گفتم!!

دو سه روزه که خودمم یه کم مریضم ،داشتم این جمله رو مینوشتم نمیدونم چرا یاد این جمله که یه دفه تو جاده چالوس پشت یه کامیون خوندم افتادم:

از تنگی چشم فیل معلومم شد                      آنان که غنی ترند محتاج ترند.

خوش و (سلامت) باشید.

امید فرداها.

/ 4 نظر / 18 بازدید
کویریات

تولدت که مبارک بود و گفتیم! وای من دقیقاً یادمه این شعر رو تو حفظ کردی از پشت کامیون... سال 1368 بود شاید. خیلی مشاعره میکردیم والا تو ماشین آروم نمی گرفتیم... حالا خودت و بردیلا خوبین؟ مواظب مامان بردیلا باشین اون مریض نشه!

مامان رادين

اميدوارم هرچه زودتر شما وبرديا کوچولو خوب خوب بشيد. در ضمن اگر شما را نديده بودم متوجه منظورتون از اين شعر نمی شدم

الآنی

داداشی جونم تولدت که خيلی مبارک بود و هست و خواهد بود! برديا ی منم که خيلی بدجور مريض شده بود ... بميرم براش ... خوشحالم که بهتره ... خودت هم اميدوارم زودی خوب بشی که دردی که می کشی رو با تمام وجود درک کردم ... هم دردی من رو بپذير! مامان برديا هم که از برديا گرفته ... اميدوارم زود خوب بشه ... مريض داری وقتی خودت مريض باشی خيلی خيلی سخته! مواظب خودتون باشيد!

پسرخاله

چه مثالی زدی پسرخاله دور از جونت گلاب به روت اينحرفا چيه بعدشم ، تولدت مبارک . شما واسه تولدت هم يوقت ما رو دعوت نکنی خونتونا . بعدشم شنيدم که برديا بيمار شده بود و خوشحالم که خوب شده کلا رشد و نمو برديا زير سايه توجهات شما مثل معجزه می مونه . خدا حفظش کنه